ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

portfolio_02

За наш клиент, международна производствена компания, търсим

Основни задължения и отговорности:
– Разширяване на пазара на фирмата в Румъния;
– Активно намиране на нови клиенти;
– Комуникира с клиенти и предлага основните продукти на компанията;
– Пътува до съответните обекти и консултира клиента;
– Взема заявки и координира обслужването;

Изисквания:
– Шофьорска книжка – кат. В.
– Висше образование.
– Английски език на добро комуникативно ниво.
– Владеене на Румънски език ще се счита за предимство.
– Възможност и желание за активно пътуване на територията на Румъния.
– Желание за работа и отговорност към поетите задължения.
– Ориентиран към постигане на резултати.

Работодателят предлага:
– Много добри условия на труд + ваучери за храна + допълнителни бонуси при постигнати резултати.
– Редовна смяна: от понеделник до петък.
– Служебен автомобил.
– Сигурност, стабилност и дългосрочни взаимоотношения.
– Работа с екип от професионалисти.

Позиция:
Локация:
Русе
Вид работа:
Постоянна
Заетост:
Пълно работно време