Ръководител Екип Поддръжка

post_09

За нуждите на наш доверен клиент – международна ппроизводствена компания в аутомотив сектора, търсим ентусиазирани и отговорни хора за позицията

Основни задължения:
– Ръководи екипа по поддръжка;
– Организира и контролира всички дейности, свързани с техническата поддръжка в завода;
– Контролира профилактиката на оборудването, ремонтни дейности и изпълнение на задачи от планираната поддръжка;
– Следи за изправността на използваната техника, инструменти, материали и се грижи за тяхното правилно използване;
– Контролира спазването на нормите за безопасност при работа.

Изисквания към кандидатите:
– Висше техническо образование;
– Опит на сходна длъжност и управление на хора;
– Владеене на английкси език – използва се ежедневно;
– Познания по електрически системи;
– Бърза и адекватна реакция в случай на авария, както и своевременното им отстраняване;
– Отговорност, ефективност и умения за работа в екип;

Работодателят предлага:
– Атрактивно заплащане;
– Възможност за професионално развитие;
– Отлични условия на труд.

Позиция:
Локация:
Пловдив
Вид работа:
Постоянна
Заетост:
Пълно работно време